قالب وردپرس
خانه > آموزش وردپرس > قالب وردپرس Wedding Band مناسب ساخت وبسایت های شرکتی

قالب وردپرس Wedding Band مناسب ساخت وبسایت های شرکتی

قالب وردپرس Wedding Band

قالب وردپرس Wedding Band، یکی نمونه از قالب‌های رایگان در زمینه کودک است. به شما دوستان پیشنهاد می‌کنم اگر در فکر طراحی سایتی برای چنین خدماتی هستید، حتما از این قالب دیدن فرمایید.

بخش های مختلف صفحه اصلی قالب وردپرس Wedding Band، به گونه ای زیبا در کنارهم چیده شده است. در بالای سایت یک اسلایدر تمام صفحه مشاهده می‌کنید که دارای افکت‌های مختلفی است. در بخش خدمات می‌توانید خدمات شرکت خود را درج نمایید. همچنین در قالب وردپرس Wedding Band، می توانید تصاویری از آخرین مراسمات و کارهای خود را نمایش دهید. یکی دیگر از امکانات صفحه اصلی قالب وردپرس Wedding Band، نمایش نقشه محل کار است.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Wedding Band، ابتدا باید درون‌ریزی قالب را انجام دهید و پس از درون‌ریزی کامل قالب، نوبت به درون‌ریزی ابزارک‌ها می رسد. پس از درون‌ریزی باید به بخش نمایش و سپس سفارشی‌سازی بروید و در این بخش از قسمت صفحه اصلی تمامی المان‌های موجود در صفحه را فعال نمائید. در نهایت با انتشار برگه‌ها و مطالب در دسته‌بندی‌های مختلف، سایتی همانند دمو اصلی این قالب ایجاد کنید.

wedding-band-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Wedding Band

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Wedding Band در وبسایت با درون‌ریزی فایل‌هایی که قرار گرفته است محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شود. اما برای اینکه قالب را بر روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. برای این منظور ابتدا قالب را نصب کنید و سپس فایل درون‌ریز را در بخش ابزارها درون‌ریزی نمائید.

منبع مطلب: همیار وردپرس

درباره ی WPSuite

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا برای پشتیبانی خرید از طریق فرم تماس سایت اقدام نمایید رد کردن